دربارهی ما

01

پایه تولید

این شرکت گروهی استراتژی تولید دقت محلی و طرح علمی جهانی را با آسیا به عنوان مرکز اصلی، به ارمغان می آورد مشتریان بالایی از جهان است. در حال حاضر گروه دارای 6 پایگاه بزرگ تولید با مساحت 600 هزار متر مربع

02

خلاصه

شانگهای vorken معدن و ساخت ماشین آلات شرکت، آموزشی ویبولیتین گروه فن آوری سلام فن آوری است. ما در تحقیق، توسعه و تولید خرد کردن صنعتی، سنگ زنی پودر، تجهیزات پردازش مواد معدنی و سایر دستگاه های مرتبط تخصصی تخصصی هستیم.

03

فن آوری

توسعه محصولات جدید بخش عمده ای از فرهنگ وورکین است که از زمان تاسیس آن تاسیس شده است. تیم تحقیق و توسعه vorken از 78 مهندس ارشد ساخته شده است. هفت مهندس برتر برنده کمک های ویژه دولت مرکزی هستند که برای سهم برجسته در علم و فناوری هستند.

04

کارخانه:

دفتر مرکزی شرکت vorken در شانگهای واقع شده است و در حال حاضر دو پایگاه تولیدی به عنوان پشتیبانی قوی ما وجود دارد. یکی در شانگهای واقع در حدود 450،000 متر مربع، و دیگری در شهر Qidong، حدود 600،000 متر مربع است. طول می کشد حدود یک ساعت رانندگی از شانگهای به شهرستان Qidong.

05

خدمات پیش فروش:

طیف وسیعی از محصولات ما را قادر می سازد تا مشتریان خود را با ماشین های مستقل و یا گیاهان پردازش کامل ارائه دهیم. بر اساس درخواست و بودجه مشتریان ما، کارشناسان ما راه حل های موثر و قابل اطمینان را راه می اندازند. به دنبال سفارش مشتریان ما به شدت تولید می کنیم، چه چیزی بیشتر است

06

خدمات پس از فروش

راهنمای تکنسین های با تجربه در تلفن و در اینترنت موجود است. یک یا چند مهندس به سایت معدن به منظور نصب گیاهان مشتریان ارسال می شود. همچنین آموزش های لازم در مورد تعمیر و نگهداری روزانه ماشین آلات کارگران محلی نیز ارائه شده است.

به شرکت ما خوش آمدید!

در بازار داخلی:

شرکت ما دارای تیم خدمات فروش با تجربه و ماهرانه و یک شبکه خدمات فروش کامل در کل چین است. مرکز بازار داخلی بسیاری از کارخانه های فرآوری مواد معدنی در هبی، مغولستان، شاندونگ، شانشی، سیچوان، سین کیانگ و آنهویی که منابع معدنی غنی دارند.

در تجارت بین المللی:

محصولات ماشین آلات SBM در بسیاری از کشورها و مناطق مانند اندونزی، استرالیا، آسیای جنوب شرقی، اروپای شرقی، پونچو، خاورمیانه و آفریقا، فروش خوبی داشته است و با کیفیت قابل اعتماد و پایدار، شرکت ما همچنین دارای شهرت خوبی در خانه و خارج از کشور.

فرهنگ ما

در توسعه SBM ماشین آلات، ما فرهنگ سازمانی منحصر به فرد و فراوان را تشکیل می دهند. ساخت و ساز فرهنگ سازمانی تبدیل شده است به conflux از SBM نیروی انسجام و نیروی محوری، و همچنین قدرت انگیز توسعه شرکت.